13.02.2025 | Zprávy


Za pár týdnů se brněnské výstaviště stane centrem nejnovějších trendů a inovací ve stavebnictví. 

Stavební veletrh Brno a Festival architektury se uskuteční společně s veletrhy Dřevostavby Brno a MOBITEX ve dnech 26.–29. března 2025. Již nyní je potvrzena účast významných firem a známé je také hlavní téma zahajovací konference - Restart investic do stavebnictví a rozvoje bydlení v České republice.

Zveme vás na zahajovací konferenci Stavebního veletrhu Brno 2025:

  • Kdy: čtvrtek 27. března od 10:00 hodin
  • Kde: Výstaviště Brno
  • Téma: Restart investic do stavebnictví a rozvoje bydlení v České republice - aktuální vývoj stavebnictví, veřejné investice, urbánní ekonomika a rozvoj měst a obcí 

Konference seznámí také s vývojem situace na trhu bydlení a informacemi o technologických trendech a ekonomice výstavby, možnostech poradenské podpory, dotačního nebo úvěrového financování rozvojových záměrů. Vystoupí významní hosté, včetně zástupců vlády, samospráv, veřejné správy nebo privátních investorů. Akce je propojena s vzdělávacím programem Festivalu architektury a Regionálním fórem veřejných investic, které pořádá Státní fond podpory investic.

Veletrh nabídne široké spektrum moderních technologií a produktů pro stavebnictví

Zúčastní se například společnost Wienerberger, která představí inovace v oblasti zdicích materiálů, střešních krytin a dalším sortimentu. Lídři v oblasti dřevostaveb, jako jsou A T R I U M, DOMY D.N.E.S. Dřevo-House, HK-Dřestav, MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY a Profi-Gips, nabídnou moderní řešení pro ekologické a energeticky úsporné bydlení. 

Významnými účastníky jsou také společnosti PRAŽÁK, FenStar a TERMOLUX, které se specializují na výrobu kvalitních oken a dveří. Inovativní řešení v oblasti vytápění a chlazení přinese Saint-Gobain Construction Products CZ, divize V-systém nebo tradiční vystavovatel Tepelná čerpadla Mach. 

E.ON Česká republika nabídne poradenství v oblasti energetických úspor, fotovoltaiky a tepelných čerpadel. K předním vystavovatelům se řadí také společnost M.B. KERAMIKA a GROHE, která bude prezentovat inovativní řešení pro koupelny a kuchyně.

Více na www.bvv.cz